Konst Modern svensk konst
1250640
Bengt Göran Karlsson
(Sverige, Född 1954)
Bengt gÖran karlsson, olja på duk, signerad.

BENGT GÖRAN KARLSSON, olja på duk, signerad

Märkt "Lilla gränd 2011" a tergo. Ca 40 x 50 cm

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T324
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 000
388
460
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
7 aug 17:04
4 000 SEK
1 aug 16:16
3 000 SEK