Belysning Ljuskronor
1250657
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Stomme i mässing. Behängd med prismor. 5 ljusarmar. 6 lampsocklar. Höjd ca 52 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Lösa prismor medföljer. Prismorna ej genomgångna.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z2
Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)