Design Möbler
1250665
SKÅP, sengustaviansk stil, Bodafors, 1900-talets mitt.
SkÅp, sengustaviansk stil, bodafors, 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny, beslag av mässing. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och lådor. Bredd 114. Djup 42. Höjd 136 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N13
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 200
796
942
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
7 aug 17:45
8 200 SEK
7 aug 17:44
8 000 SEK
7 aug 17:44
8 000 SEK
7 aug 17:42
7 800 SEK
7 aug 17:42
7 600 SEK