Design Övrigt
1250667
GOLVLAMPOR, ett par, Le Klint, 1900-talets senare del.
Golvlampor, ett par, le klint, 1900-talets senare del.

Mässing. En ljuspunkt vardera. Etikettmärkta. Total höjd med skärm 135 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Ej funktionstestade. Skärmar med olika nyans.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK