Design Möbler
1250669
Bruno Mathsson
(Sverige, 1907-1988)
Bruno mathsson, fåtölj, "mina", mathsson international, 1900-talets andra hälft.

BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", Mathsson International, 1900-talets andra hälft.

Stomme av bok med stoppad sits och rygg. Brännmärkt. Sitthöjd 36 cm.

Slitage. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H147

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 600
155
184
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
7 aug 15:36
1 600 SEK
7 aug 14:31
1 500 SEK
6 aug 19:43
1 200 SEK
3 aug 10:57
900 SEK
2 aug 20:18
800 SEK