Mahogny och mahognyfaner. Fotavslutningar med mässingshylsor. Tre iläggsskivor à 56 cm vardera. Märkt med plakett. Diameter 120, total längd 288, höjd 74 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.