1250673
Jukka Saarinen
(Finland)
Jukka saarinen, olja på duk, signerad.

JUKKA SAARINEN, olja på duk, signerad.

Ung kvinna. 43,5x29 cm.

Något vågig duk.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - J2
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
190
1 958
225
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (5 bud)
7 aug 9:14
190 EUR
6 aug 15:48
180 EUR
6 aug 8:19
170 EUR
1 aug 18:32
160 EUR
31 jul 17:32
150 EUR