Glas Övrigt
1250696
Ulrica Hydman-Vallien
(Sverige, 1938-2018)
Ulrica hydman-vallien, vas, glas, kosta boda, signerad.

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, glas, Kosta boda, signerad.

Handmålad dekor av figurer. Etikettmärkt. Höjd 34 cm. Kartong medföljer.

Obetydligt slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
4 000
388
460
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
9 aug 21:08
4 000 SEK
9 aug 21:01
3 800 SEK
5 aug 22:02
3 600 SEK
5 aug 22:02
3 400 SEK
5 aug 21:56
3 200 SEK