Design Möbler
1250701
Carl Malmsten
(Sverige, 1888-1972)
Carl malmsten, skåp calmare nyckel.

CARL MALMSTEN, skåp Calmare Nyckel

Ek, tvådelat, upptill dörrpar, nedtill två lådor samt dörrpar, längd 117, bredd 45, höjd 176 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK