Konst Skulptur
1250708
Barbro Bäckström
(Sverige, 1939-1990)
Barbro bÄckstrÖm, relief signerad daterad och numrerad 60/75 1972 aluminium.

BARBRO BÄCKSTRÖM, relief signerad daterad och numrerad 60/75 1972 aluminium

Barnansikten, 20x21x5 cm

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
4 200
404
478
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 sep 22:54
4 200 SEK
2 sep 11:52
4 000 SEK
2 sep 10:46
3 000 SEK
1 sep 11:32
2 300 SEK