Konst Skulptur
1250708
Barbro Bäckström
(Sverige, 1939-1990)
Barbro bÄckstrÖm, relief signerad daterad och numrerad 60/75 1972 aluminium.

BARBRO BÄCKSTRÖM, relief signerad daterad och numrerad 60/75 1972 aluminium

Barnansikten, 20x21x5 cm

Bruksslitage. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 18 timmar
4 500
437
520
Utropspris
7 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
5 aug 21:46
4 500 SEK
3 aug 16:44
3 100 SEK
1 aug 16:56
2 500 SEK
1 aug 9:05
2 000 SEK