Design Möbler
1250715
Carl Malmsten
(Sverige, 1888-1972)
Carl malmsten, bänk "visingsö" 1900-talets andra hälf.

CARL MALMSTEN, bänk "Visingsö" 1900-talets andra hälf

Furu, längd 89, bredd 33, höjd 43 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
5 800
563
666
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
9 aug 18:11
5 800 SEK
9 aug 18:11
5 600 SEK
9 aug 10:01
5 500 SEK
9 aug 3:06
5 300 SEK
8 aug 17:07
5 100 SEK