Design Konstglas
1250727
Monica Backström
(Sverige, 1939-2020)
Monica backstrÖm, lockpokal, glas, signerad, kosta boda.

MONICA BACKSTRÖM, lockpokal, glas, signerad, Kosta Boda.

Signerad Monica Backström 8324-011 Kosta Boda, Monica Backström, edition 1992/25 prototyp. Höjd 52 cm.

Obetydligt ytslitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK