Möbler Skåp & Byråar
1250761
SKÄNK, sent 1800-tal.
SkÄnk, sent 1800-tal.
SkÄnk, sent 1800-tal.
SkÄnk, sent 1800-tal.
SkÄnk, sent 1800-tal.
SkÄnk, sent 1800-tal.

Målad, svärtad skiva. Två lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 138. Djup 52. Höjd 94,5 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK