Bla Svenska stämplar, bl Anders Ulfsberg, Nyköping. EE, Eric Ekström Växjö 1831. Bla två LL & C, Göteborg 1859. Längder ca 5 -8 cm. Totalvikt 394 gram.
Slitage. Gravyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.