1250806
Paavo Sirkkunen
(Finland, 1918-1976)
Paavo sirkkunen, olja på duk, signerad.

PAAVO SIRKKUNEN, olja på duk, signerad.

Modell. 77 x 55 cm.

Åldersrelaterat slitage. Vågigt papper eller duk.

Slutpris
200
2 082
237
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (6 bud)
10 sep 19:54
200 EUR
10 sep 18:54
180 EUR
9 sep 18:55
160 EUR
4 sep 20:42
120 EUR
4 sep 18:18
100 EUR