Konst Klassisk konst
1250836
Poul Friis Nybo
(Danmark, 1869-1929)
Poul friis nybo, olja på duk, signerad.

POUL FRIIS NYBO, olja på duk, signerad.

Kvinna vid piano. 48 x 41,5 cm

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR