Design Övrigt
1250845
Yayoi Kusama
(Japan, Född 1929)
Yayoi kusama, objekt/multipel, "pumpkin", utgiven av benesse holdings inc., naoshima, japan, 2013. stämplad på undersida.

YAYOI KUSAMA, objekt/multipel, "Pumpkin", utgiven av Benesse Holdings Inc., Naoshima, Japan, 2013. Stämplad på undersida

Ca. 8,5 x 9,5 cm. I orginalbox.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Utropspris
4 000 SEK