Bronserad och bemålad, skulpterad dekor av blommor och blad, skulpterade ansiktsmaskaroner, plamettdekor, 100x75 cm
Bruksslitage. Senare bronsering. Senare målning. Nagg. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10