Tudelad. Fanerad med ek. Överdel med hyllplan. Nedtill med rottingklädda dörrar och bakomliggande hyllplan. Märkt. Bredd 120. Djup 45. Höjd 183 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Ställvis blekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.