Vitmålat, front med fem glasade dörrar, längd 84, bredd 41, höjd 187 cm
Repor. Märken. Nagg. Torrspricka. Kan tas ner i sektioner, en per dörr. Delvis bättrad färg
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10