Bemålat, uppsvängt genombrutet krön med skuren dekor av blommor och blad, fasta hyllplan, svängda ben, längd 110, bredd 45, höjd ca 280 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Renoverad. Senare målning. Fläckar. Märken. Repor. Något instängd doft
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.