Möbler Skåp & Byråar
1251086
BYRÅ, 1800-tal
ByrÅ, 1800-tal.
ByrÅ, 1800-tal.
ByrÅ, 1800-tal.
ByrÅ, 1800-tal.
ByrÅ, 1800-tal.
ByrÅ, 1800-tal.

Målad. Tre lådor, beslag av mässing. Bredd 90. Djup 45. Höjd 81 cm. Nyckel finns.

Senare målning och beslag. Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK