Möbler Skåp & Byråar
1251090
SKRIVPULPET, 1800-tal
Skrivpulpet, 1800-tal.
Skrivpulpet, 1800-tal.
Skrivpulpet, 1800-tal.
Skrivpulpet, 1800-tal.
Skrivpulpet, 1800-tal.

Målad. Delvis uppfällbar skiva med bakomliggande förvaring och fyra lådor. Svängda ben. Bredd 74. Djup 64. Höjd 120 cm.

Senare målning. Slitage. Kompletterad. Nyckel saknas.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 500 SEK