Belysning Taklampor
1251093
Art Déco
Palfond, art déco, 1930-tal.
Palfond, art déco, 1930-tal.
Palfond, art déco, 1930-tal.
Palfond, art déco, 1930-tal.
Palfond, art déco, 1930-tal.

PALFOND, art déco, 1930-tal.

Stomme av lackerad metall, dekor av fåglar. Tre ljuspunkter, plafond av råglas.

Smärre slitage och nagg. Ej funktionstestad.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK