Konst Grafik
1251114
Peter Dahl
(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, färglitografi, signerad peter dahl och numrerad ea med blyerts.

PETER DAHL, färglitografi, signerad Peter Dahl och numrerad EA med blyerts.

Figurkomposition. 31 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Utropspris
2 500 SEK