Design Möbler
1251128
Firma Svenskt Tenn
(Sverige, 1924)
Josef frank, soffbord, modell 2139, firma svenskt tenn.

JOSEF FRANK, soffbord, modell 2139, Firma Svenskt Tenn.

Runt soffbord med rotfanerad skiva, tre ben och sarg av valnöt. Brännmärkt. Diameter 120, höjd 48 cm.

Smärre slitage. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
40 000 SEK