Konst Skulptur
1251129
Jan Naliwajko
(Sverige, Född 1938)
Jan naliwajko, skulptur, plexiglas, signerad j. naliwajko och daterad 1998.

JAN NALIWAJKO, skulptur, plexiglas, signerad J. Naliwajko och daterad 1998.

Utan titel. Höjd 39, bredd 40 cm.

Smärre repor, damm och ytsmuts.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Utropspris
4 000 SEK