Konst Grafik
1251140
Peter Dahl
(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, peter dahl, färglitografi,  ea. 25/40 och signerad.

PETER DAHL, PETER DAHL, färglitografi, EA. 25/40 och signerad

Bladstrl 40x56,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK