Stomme av kromad metall, löstagbar klädsel av skinn, sitthöjd 45, höjd 87 cm
Bruksslitage. Repor. Märken. Undertill saknas bottenklädsel på en stol samt två sitter lösa
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10