Design Övrigt
1251259
Tom Dixon
(Storbritannien, Född 1959)
Tom dixon, taklampa, "mirror ball", 2010-tal.

TOM DIXON, taklampa, "Mirror Ball", 2010-tal

Kopparfärgad plast. Etikett: Model nr SPA01EU. Diameter 45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre färgbortfall.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
2 500 SEK