KAFFESERVIS, 3 delar, silver. Rokokostil. 1900-tal. Cohr, Danmark samt med svensk importstämpel.

affekanna, sockerskål samt gräddkanna i rokokostil. Höjd 7-22,5 cm. Vikt totalt 1200 gram.

Slitage.

Utropspris
4 000 SEK