Konst Modern svensk konst
1251461
Anders Österlin
(Sverige, 1926-2011)
Anders Österlin, olja på pannå signerad och daterad 1945.

ANDERS ÖSTERLIN, olja på pannå signerad och daterad 1945

Kala träd i trädgård, 18 x 28 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK