Konst Grafik
1251486
Annika von Hausswolff
(Sverige, Född 1967)
Annika von hausswolff, färglitografi efter foto, signerad och numrerad 17/100 med blyerts.

ANNIKA VON HAUSSWOLFF, färglitografi efter foto, signerad och numrerad 17/100 med blyerts.

Utan titel. Bladstorlek: 62 x 46,5 cm. Bildyta: 21,5 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Utropspris
4 000 SEK