Betsad bok och teakfaner. Tudelad. Överdel med hyllplan. Nedtill med fyra lådor. Utdragbar avlastningsskiva och dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 119,5. Djup 40,5. Höjd 160 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.