Madeleine Pyk – en samling F769

SKÅP, art deco, 1920/30-tal.

SKÅP, art deco, 1920/30-tal.

Bla rotfanér. Två luckor nedtill och dörrpar med spegelinredning upptill. L 137, b 42, h 168.

Repor. Smärre skador. En spegel lös.

Utropspris
3 000 SEK