Design Konstglas
1251728
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, glas,  3 delar"satellite"kosta boda.

BERTIL VALLIEN, glas, 3 delar"Satellite"Kosta Boda.

Signerade och numrerade. Vas och skål Artis Collection.
Höjd 10-29 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK