Design Övrigt
1251772
Tyra Lundgren
(Sverige, 1897-1979)
Tyra lundgren, skulptur stämpelmärkt .glaserat stengods.

TYRA LUNDGREN, skulptur stämpelmärkt .glaserat stengods

Höjd 13, längd 20 cm

Obetydligt ytslitage. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
6 000 SEK