1251807
Aares Salli
(Finland, 1914-2009)
Aares salli, olja på duk, signerad och daterad-89.

AARES SALLI, olja på duk, signerad och daterad-89.

Granar. 81x65 cm.

Något vågig duk i övre högra hörnet.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
300 EUR