1251808
Aares Salli
(Finland, 1914-2009)
Aares salli, olja på duk, signerad och daterad-82.

AARES SALLI, olja på duk, signerad och daterad-82.

Vinterlandskap. 65x50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T45
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 1 timme
150
1 561
178
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 160 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
15 sep 1:25
150 EUR
11 sep 17:04
100 EUR