Silver Övrigt
1251850
Wiwen Nilsson
(Sverige, 1897-1974)
Wiwen nilsson, knapp silver lund 1935 samt manchettknappar (ej stämplade).

WIWEN NILSSON, knapp silver Lund 1935 samt manchettknappar (ej stämplade)

Med monogram, vikt ca 3 gram, manschettknappar vikt ca 8 gram.

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK