Silver Övrigt
1251903
SOCKERSKRIN, silver otydliga stämplar barockstil 18/1900-tal
Sockerskrin, silver otydliga stämplar barockstil 18/1900-tal.

Välvt lock med dekor i relief av örn, livet med rik dekor i relief av blommor, tassfötter, längd 15, bredd 10,5, höjd 11 cm, vikt ca 465 gram Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Anlupen. Fläckar. Lås trasigt

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK