Konst Skulptur
1251908
Pierre Eugène Émile Hébert
(Frankrike, 1828-1893)
Pierre eugÈne Émile hÉbert, skulptur signerad patinerad brons.

PIERRE EUGÈNE ÉMILE HÉBERT, skulptur signerad patinerad brons

"Pandore", höjd ca 24, längd ca 22 cm.

Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK