Design Övrigt
1252007
BORDSLAMPA, TAKLAMPA SAMT GOLVLAMPA, Bergboms, 1960-/70-tal.
Bordslampa, taklampa samt golvlampa, bergboms, 1960-/70-tal.

Plast och lackerat stål i orange och vitt. Bords- och golvlamporna märkta Bergboms. Bordslampa 53 cm. Taklampa 48 cm. Golvlampa 135 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Skador. Delar saknas. Sprickor. Färgbortfall.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK