BYRÅ MED SPEGEL, Sverige 1930-tal.

Fanerad i olika träslag. Byrå med 6 lådor. Längd 130 cm. djup 49 cm. höjd 75 cm.
Spegel, 110x62 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Fanerskador. Anlupet glas. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK