Belysning Taklampor
1252092
TAKLAMPA, 1920-30-tal.
Taklampa, 1920-30-tal.
Taklampa, 1920-30-tal.
Taklampa, 1920-30-tal.
Taklampa, 1920-30-tal.
Taklampa, 1920-30-tal.

Patinerad brons, dekor av figurer, nio ljuspunkter. Diameter ca 80, höjd 50 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK