Smycken Ringar
1252410
RING 18K vitguld med safirer
Ring 18k vitguld med safirer.
Ring 18k vitguld med safirer.
Ring 18k vitguld med safirer.
Ring 18k vitguld med safirer.
Ring 18k vitguld med safirer.

Total vikt 4,6 g. Storlek 17/53.

Nagg. Repor. Slitage.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
4 000 SEK