DAVID ROSÉN, två hurtsar, NK 1952-1953

Teak. Hurts med tre lådor med inredning samt utdragsskiva. Trissor. Beslag i mässing. Djup 76 cm. Bredd 36 cm. Höjd 61 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Utropspris
2 500 SEK