Konst Grafik
1252639
Astrid Sylwan
(Sverige, Född 1970)
Astrid sylwan, färglitografi, numrerad 31/45 och signerad.

ASTRID SYLWAN, färglitografi, numrerad 31/45 och signerad.

Bladstrl ca 70x60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK