Belysning Taklampor
1253471
TAKLAMPA, SpazioStudio78, Federico Bellucci, Plinio il Giovane, Italien, 2000-tal.
Taklampa, spaziostudio78, federico bellucci, plinio il giovane, italien, 2000-tal.

"Moon". Etikettmärkt. Höjd 50 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
3 000 SEK